Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik Sözleşmesi

Saatci.com, siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, doğum tarihi, eposta, vs.) sizlerden talep etmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Yasal olarak belirlenen çerçevede toplanan ve saklanan bu bilgiler müşteri profillerine yönelik  özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmaları kullanılmaktadır.


Saatci.com, alışveriş süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi  ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. Saatci.com'dan gönderilen epostaların alt kısmında bulunan "Saatci.com bültenini almak istemiyorsanız lütfen tıklayınız" linkine tıklayarak eposta gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.


Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince Saatci.com'un resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda açıklanabilecektir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Saatci.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Saatci.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.